STRONA GŁÓWNA
NOWOŚCI
MOJE PSY
WYSTAWY
POTOMSTWO
GALERIA
UŻYTKOWOŚĆ
KONTAKT
LINKI
 
 
 
 
 
 
 
 
UŻYTKOWOŚĆ
 
Elio odziedziczył po przodkach pasję łowiecką, którą pragnę w nim rozwijać korzystając z cennych wskazówek Hodowców mojego psa i innych źródeł wiedzy.
Od pierwszych dni w naszym domu domyślałam się, że nie będzie problemu z reakcją na strzał, a potwierdziły się moje przypuszczenia w styczniu 2008 podczas próby na strzelnicy, na którą udałam się wraz z Hodowcą. Teraz mogłam bez obaw zacząć myśleć o zabawie z psem w tropienienie na konkursach.
Kolejnym etapem przygotowań bwył kurs posłuszeństwa organizowany przez Prestor i prowadzony przez Panie Anetę Graboś i Karolinę Kubiś. Jedna komenda ćwiczona do upadłego w różnych niesprzyjających warunkach przydała mi się szczególnie - "zostań" :-).

Od 21 do 25 maja 2008
uczestniczyliśmy w szkoleniu Tropowców organizowanym przez Szkolę Przewodników Psów Pani Joanny Bohdziun pod Piotrkowem Trybunalskim.
Tutaj oprócz podziwiania malowniczych okolic Zalewu Sulejowskiego i rozlewisk Pilicy uczyliśmy się pracy na ścieżkach tropowych, uczyliśmy się pojęć z zakresu kynologii łowieckiej, poznawaliśmy własne psy z zupełnie innej strony niż tej, którą znamy z miasta :). Ciekawym doświadczeniem dla wielu z nas była wizyta w dziczej zagrodzie. Oprócz wszystkich ważnych rzeczy, jakich się dowiedziałam na szkoleniu panowała tam przyjazna, motywująca atmosfera i była to okazja do nawiązania nowych sympatycznych znajomości. Zdjęcia z tego spotkania poniżej.
 
 
 
 
 
15 czerwca 2008 na V Regionalnym Konkursie Posokowców i Tropowców w Bratucicach startując pierwszy raz w Konkursie Pracy Elio i ja zdobyliśmy dyplom II stopnia i 75 punktów. Jestem z tego bardzo dumna!!!
 
 
 
A to zdobyty certyfikat użytkowości (kliknij na miniaturę):
 
Copyright © pierozek. Wszelkie prawa zastrzeżone.