STRONA GŁÓWNA
NOWOŚCI
MOJE PSY
WYSTAWY
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2009
2008
2007
POTOMSTWO
GALERIA
UŻYTKOWOŚĆ
KONTAKT
LINKI
 
 
WYSTAWY W ROKU 2009
 
27 września
MWPR we Wrocławiu - to pierwsza nasza polska wystawa w tym roku! :D . Po dłuższej przerwie nie liczyłam na większy sukces, a zgłosiłam Elia z powodu ciekawego sędziego i chęci spotkania się ze znajomymi zakręconymi jak ja na punkcie spanieli. Wróciłam zadowolona jak nie wiem co! Elio otrzymał ocenę doskonałą,lokatę 1/4 w klasie chamipionów, wniosek CWC i res-CACIB za pięknym psem z tej samej hodowli, co Elio - Bleper's PRIME MINISTER. Sędziował bardzo mily sędzia z Norwegii - Pan Christen Lang

 
 
 
 
14 czerwca
Z Międzynarodowej wystawy w Erfurcie (Niemcy) Elio przywiózł już czwarty wniosek na championa Niemiec a to dzięki sędziemu Peter Beyersdorf (D)
 
 
 
03 maja
W drugim dniu sędzia Karl Reisinger (AU) przyznał Eliowi kolejny wniosek CAC oraz tytuł res-CACIB.
 
02 maja
Pierwszy dzień MWPR w Timisoarze (Rumunia) był bardzo szczęśliwy dla na nas. Dzięki sędzinie Pani Barbarze Müller (CH) Elio zdobył wniosek CAC, natępnie CACIB, wygrał BOB, a na BIS-ach jeszcze przyznany mu został tytuł BOG! Dzięki temu Elio może się pochwalić nowym tytułem Championa Rumunii :)
 
29 marca
Kolejny wniosek na Championa VDCH, a także res-cac i res-cacib Elio zdobył w Berlinie na MWPR a sędziował Chris Hancock (IRL)
24 stycznia
Szczęśliwie zanaugurowaliśmy sezon wystawowy 2009 na MWPR w Trencinie (SK), gdzie Elio zakończył championat Słowacji - rozpoczęty 2 miesiące temu w Nitrze :). Sędziował Stanisław Firlik.
 
Copyright © pierozek. Wszelkie prawa zastrzeżone.